בנייה ועיצוב אתרי וורדפרס מותאמים לקידום

חשוב להבין שכל מה שנוגע לבניית אתרים, הכל מתחיל בעיצוב, האתר בדרך כלל הוא הכרטיס ביקור הדיגיטלי של העסק ובשל כך עיצוב נכון ומושך לאתר הנו נושא חשוב מאוד הקשור גם לקידום האתר במנועי החיפוש, בניית אתר וורדפרס מעוצב ברמה גבוהה תגרום לאתר שלכם להראות מצוין וגם להתקדם במנועי החיפוש, איך זה קורה? אף על פי שיש עוד המון נקודות שיגרמו למנועי החיפוש להחליט אם תהיו במקום הראשון או האחרון, עיצוב האתר הוא נושא די עיקרי, אתר מעוצב ברמה נמוכה יגרום ללקוחות שלכם לצאת ממנו מהר, מה שיגרום למנוע החיפוש להבין שהאתר אינו רלוונטי ואינו עונה לצרכיו של הלקוחות.

עיצוב אתרי וורדפרס – איך מתחילים לעצב את האתר

עיצוב אתרי וורדפרס מתחיל בבחירת התבנית המתאימה לעסק שלכם ומסתיים בעיצוב האתר כולו, כיוון שאנחנו בונים את האתרים של הלקוחות שלנו מTemplate קיים, יש לכם את האפשרות לראות איך האתר יראה עוד לפני שהתחלנו לעצב את האתר עצמו, וכל זה בקליק אחד.

טעות נפוצה בבניית אתר על גבי Template קיים

לפעמים נמנעים לבנות אתרים שמעוצבים על גבי Template קיים כי פוחדים שהאתר יראה כמו עוד הרבה אתרים, המחשבה הזאת הנה טעות מכמה סיבות:

  • רק בוני אתרים יכולים באמת לזהות אם האתר שלכם דומה לאתר אחר או בנוי באותה פלטפורמה.
  • לקוחות שנכנסים לאתר שבנוי באותו Template דווקא יחוו גלישה נוחה וקלה יותר, אפילו שאין להם מושג שהם גלשו כבר באתר דומה, הם יודעים פחות או יותר איפה נמצאים כפתורי האתר.
  • רוב האתרים בעולם בנויים על אותם עקרונות, תפריט למעלה או בצד, סרגל בצד שמאלי או ימיני וכ'ו, ובאמת דומים אחד לשני, למשל כנסו לאתר MAKO ולאתר WALLA, כמו שרואים בשתי האתרים יש תפריט עליון, באנר מתחלף ממתחת, סליידר מבזקים מצד שמאל או ימין ומתחת לכל זה חדשות, שתי האתרים האלה אינם נבנו על Template קיים אבל נראים אותו הדבר.
  • בנייה על Template קיים ייתן לכם מושג פחות או יותר איך האתר שלכם יראה בסופו של דבר עוד לפני העיצוב.
  • כמובן שבניית אתר על Template קיים יוזיל משמעותית את עלויות הבנייה.

העיצוב נותן אופי לאתר

בכל מה שקשור בנושא עיצוב אתרי וורדפרס על טמפלט קיים, למעצב יש את האפשרות לעצב שתי אתרים אפילו על אותו Template קיים ולתתן אופי שונה לכל אתר, קח שגם אתם לא תשימו לב שזה באמת אותו Template, לדוגמה, קחו את הדף הראשי של האתר שלנו שבנינו לבניית אתרי וורדפרס ועברו לTemplate שאתו בנינו את האתר שלנו שנקרא poza, ותראו בעצמכם שכמובן יש הבדל, חוץ מהתפריט והלוגו העליון הכל שונה, ובמקרה ורצינו, גם את זה אפשרות לשנות עם קצת ידע בקוד.