בנייה ועיצוב אתרי וורדפרס


חשוב להבין שכל מה שנוגע לבניית אתרי וורדפרס או אפילו בכלל בניית אתרים, הכל מתחיל בעיצוב, עיצוב אתרי וורדפרס הנו נושא חשוב גם לקידום האתר במנועי החיפוש, בניית אתר וורדפרס עם מעצב מומחה תגרום לאתר שלכם להראות מצוין וגם להתקדם במנועי החיפוש, איך זה קורה? אף על פי שיש עוד המון נקודות שיגרמו למנועי החיפוש להחליט אם תהיו במקום הראשון או האחרון, עיצוב האתר הוא נושא די עיקרי, אתר מעוצב ברמה נמוכה יגרום ללקוחות שלכם לצאת ממנו מהר, מה שיגרום למנוע החיפוש להבין שהאתר אינו רלוונטי ואינו עונה לצרכיו של הלקוחות. 

עיצוב אתרי וורדפרס

עיצוב אתרי וורדפרס - איך מתחילים לעצב את האתר

עיצוב אתרי וורדפרס מתחיל בבחירת התבנית המתאימה ומסתיים בעיצוב האתר כולו, כיוון שאנחנו בונים את האתרים של הלקוחות שלנו מTemplate קיים, יש לכם את האפשרות לראות איך האתר יראה עוד לפני שהתחלנו לעצב את האתר עצמו, וכל זה בקליק אחד.

טעות נפוצה בבניית אתר על גבי Template קיים

לפעמים נמנעים לבנות אתרים שמעוצבים על גבי Template קיים כי פוחדים שהאתר יראה כמו עוד הרבה אתרים, המחשבה הזאת הנה טעות מכמה סיבות:

  • רק בוני אתרים יכולים באמת לזהות אם האתר שלכם דומה לאתר אחר או בנוי באותה פלטפורמה.
  • לקוחות שנכנסים לאתר שבנוי באותו Template דווקא יחוו גלישה נוחה וקלה יותר, אפילו שאין להם מושג שהם גלשו כבר באתר דומה, הם יודעים פחות או יותר איפה נמצאים כפתורי האתר.
  • רוב האתרים בעולם בנויים על אותם עקרונות, תפריט למעלה או בצד, סרגל בצד שמאלי או ימיני וכ'ו, ובאמת דומים אחד לשני, למשל כנסו לאתרYNET ולאתר WALLA, כמו שרואים בשתי האתרים יש תפריט עליון, באנר מתחלף ממתחת, סליידר מבזקים מצד שמאל או ימין ומתחת לכל זה חדשות, שתי האתרים האלה אינם נבנו על Template קיים אבל נראים אותו הדבר.
  • בנייה על Template קיים ייתן לכם מושג פחות או יותר איך האתר שלכם יראה בסופו של דבר עוד לפני העיצוב.

עיצוב נכון הוא זה שנותן אופי לאתר

מעצב גרפי שמומחה בעיצוב אתרי וורדפרס יכול לעצב שתי אתרים אפילו על אותו Template קיים, וייתן אופי שונה לכל אתר, קח שגם אתם לא תשימו לב שזה באמת אותו Template, לדוגמה, קחו את הדף הראשי של האתר שלנו שבנינו לבניית אתרי וורדפרס ועברו לTemplate שאתו בנינו את האתר שלנו שנקרא poza, ותראו בעצמכם שכמובן יש הבדל, חוץ מהתפריט והלוגו העליון הכל שונה, ובמקרה ורצינו, גם את זה אפשרות לשנות עם קצת ידע בקוד.