קידום אתרים בגוגל – עם האתר המנצח

כולנו מבינים היום את העוצמה והכוח הבלתי נגמר שיש לאינטרנט בכלל ולמנועי החיפוש בפרט. כולנו מבינים שאם נבנה את האתר הנכון והמתאים ביותר, נוכל לעשות את הקפיצה המשמעותית קדימה. כולנו מבינים גם שבעזרת קידום אתרים בגוגל אנחנו יכולים לפרוץ את תקרת הזכוכית ולעוף למקומות שרק לפני כמה שבועות או כמה חודשים יכולנו רק לחלום עליהם. אז למה כשזה מגיע להחלטות החשובות כמו כיצד לקדם את האתר שלנו או כיצד בכלל לבנות את האתר ובאיזו שיטה אנחנו מתפשרים לפעמים?

איך זה בעצם עובד?

המטרה שלנו היא שכאשר הלקוח הפוטנציאלי או המתעניין בשירות שלנו יקליד מילות חיפוש רלוונטיות הוא יגיע לאתר שלנו. נשמע מאוד פשוט, נכון? זה באמת מאוד פשוט. בעזרת כתיבת מאמרים רבים, בעזרת בניית קישורים באתרים הנכונים ובעזרת הפצת האתר בצורה אינטנסיבית תוכלו להגדיל את כמות הכניסות שלכם לאתר פי כמה מאשר איי פעם בעבר.

אולם עלייה וקוץ בה. יש לא מעט דרכים לקידום אתרים בגוגל, ובדרך כלל נדרש שילוב של יותר מאשר רק שתיים או שלוש מהן. הידע הנדרש לקידום אפקטיבי של האתר כולל גם הבנה בקוד של האתר, ניתוח תנועת הגולשים (באמצעות כלים ייעודיים שגוגל מספק – שהם בעצמם עולם ומלואו), ניתוח שוק, היכרות עם המתחרים ועוד. הבה נזכור כי המטרה בסופו של דבר היא שתחשפו את האתר לכמה שיותר מאנשים, לכן, אם אתם לא בטוחים כיצד לעשות זאת אל תנסו לעשות זאת בעצמכם.

השלב הראשון: בניית האתר

בשלב הראשון ועוד לפני הקידום בגוגל אתם צריכים להקים לעצמכם אתר עם תוכן מוצלח ותשתית מתאימה. במחיר לא גבוה תוכלו לקבל מאתנו בניית אתר תדמית, הכולל אחסון ודומיין לשנה, מה שאומר שהמחיר ביחס למה שאתם מקבלים הוא אכן מחיר אטרקטיבי ומשתלם.

חשוב להדגיש שהקמת ובניית האתר היא באמת אך ורק השלב הראשון, שכן לאחריו מתחילה העבודה האמתית, שהיא קידום האתר ברשת. קידום אתרים בגוגל זו עבודה מאתגרת ומעניינת אבל היא לא בהכרח עבודה קלה. בהתאם לכך, כפי שציינו קודם, יש אנשים שיודעים בדיוק איך לעשות זאת ואם אתם רוצים תוצאות בטוחות תנו להם את השליטה בעניין.

ועוד מילה על בניית האתר בצורה הנכונה

אם העסק שלכם עוסק באוכל ובמזון, כנראה שאתם טובים באוכל ומזון. אם העסק שלכם מוכר רהיטים, ככל הנראה שאתם יודעים לייצר רהיטים. במילים אחרות, אם העסק שלכם נותן שירות מסוים אתם בוודאי יודעים בדיוק לתת את השירות הזה על הצד הטוב ביותר. בדיוק כמו שאתם מבינים בתחום שלכם, כך יש מקצוענים שמבינים בתחום בניית האתרים. וכמו שהם קרוב לוודאי לא יכולים לעשות את העבודה שלכם, כך מומלץ שגם אתם לא תנסו לעשות את העבודה שלהם.

בניית אתרים במערכת וורדפרס למשל היא שיטה מוכחת ומצליחה, במידה ואתם לא מבינים בתחום זה על בוריו, ממש כמו בנוגע לקידום האתר בגוגל – תנו למקצוענים להביא אתכם להצלחה ואל תנסו להגיע לשם לבד.

 

 

בניית אתרים

קידום אתרים

אלגנט וורדפרס

חברת אלגנט וורדפרס שמה לעצמה מטרה להיות מספר אחת בכל מה שקשור לבנייה וקידום אתרים, חשוב לנו לתת ללקוחות שלנו פתרון מושלם של בנייה אתר תדמית לעסק הכולל קידום ומשיכת לקוחות לאתר.
Call Now Button