עיצוב אתר

תוכן עניינים

כפי שוודאי שמתם לב, הטכנולוגיה הגבוהה בעשור השני של שנות האלפיים השתנתה לא רק בחברות ההייטק אלא גם בקרב הצרכן הפרטי. יותר שימוש במחשבי מחברת (אייפדים וטאבלטים) וסמארטפונים, פחות שימוש במחשבים ניידים ונייחים, יותר צורך בדינאמיות, דגש רב יותר על מהירות ביצוע ויעילות ביצוע של תהליכי תעבורת תוכן ומסרים, ועוד. מה גרם לכך? אתרי שיתוף המידע והסרטונים, היווצרות הרשתות החברתיות, ומוביליות גבוהה יותר של תהליכים בעולם. מה זה מצריך מבעל אתר אינטרנט בתקופה זו?

עיצוב אתר שיאפשר שינוי עצמאי של התוכן על ידי הבעלים

בעבר, היה הצרכן מתקשר למתכנת שלו כמו לרופא: כל פעם שצריך שינוי, המתכנת מבצע אותו לאחר הכתבה בטלפון או דרך המייל. כיום שיטה זו לא טובה, אינה עובדת, מה גם שאין זמן להתנהלות כזו. בעל חברה שרוצה להציג רשמים מכנס שהוא השתתף בו, להקה שרוצה לפרסם סרטונים מהופעה, בעל מקצוע שרוצה שיראו עבודה שלו – לא יכולים לחכות שהחברה "תסדר להם את העניינים בזמן שנוח לה". בדיוק לשם כך, יש לפנות לבניית אתרים עם תבנית עיצוב אתרי וורדפרס. היחידה שמאפשרת לכל בעל עסק להוסיף תוכן חדש לצד או במקום תוכן קיים. במילים אחרות: התוכן משתנה ומתעדכן על ידי בעל האתר בלבד והוא מבחינתו, אינו תלוי באף אחד.

עיצוב אתר על ידי מעצבים מקצועיים

עד כה דיברנו על התוכן, ומה בנוגע לעיצוב אתרים? מעצבי וורדפרס מקצועיים יטפלו באתר שלך, יגבשו את התשתית שלו על בסיס הלוגו העסקי והצבעים השולטים בו, ויכינו את כל הנדבכים העיצוביים שלו. האתר יוגש לך מעוצב על פי תכנונך, כשהוא מוכן לעדכון תכנים על ידך. בהקשר לשינוי התוכן – חשוב לציין, לא נדרש כל ידע בתכנות. תכנים נוספים על ידי מחיקה והקלדה ותמונות נוספות על ידי העלאה ומחיקה פשוטה ביותר.

המוביליות של האתר: עיצוב אתר מותאם לאייפדים, טאבלטים וסמארטפונים

אנו סבורים שהפסקה הזו היא הכי חשובה בכל המאמר. כמות הגולשים בפלטפורמות הללו כה גדולה, שמחקרים הראו שביום עבודה ממוצע היא חוצה את קו ה- 50% מכל תמסורת האינטרנט הישראלית והעולמית. מתעניין חדש שייכנס לאתר שלכם, ברוב הפעמים יעשה זאת מהנייד שלו ולכן, אסור לכם לעצב אתר שלא מותאם לנייד. לכן, אתרים מטעמנו יאפשרו צפייה גם בממשקים ניידים.

אלגנט וורדפרס – אתרים מבית טוב

באלגנט וורדפרס תזכו לשירות עיצוב אתר בפורמט הדרוש לכם, על בסיס פלטפורמת וורדפרס. שינוי תוכן – טרנזיטיבי על ידכם בלבד, כולל תמונות וקישורים. אנו נדאג לאתר שיהיה מתואם לכל ממשק, מחשב ועד טאבלט וטלפון נייד. האתרים מאורחים על שרת מאובטח 100% המספק ביצועים מהירים ואופטימליים.

לכל המידע והפרטים אודות עיצוב אתר לבית העסק – כל שעליך לעשות הוא לפנות לאלגנט וורדפרס!

תוכן עניינים

רשתות חברתיות

טיפים נוספים

Picture of יהונתן רום
יהונתן רום
מעל 10 שנות ניסיון של עיצוב, בנייה וקידום אורגני וממומן לאתרי וורדפרס תדמיתיים ומסחריים עם מאות לקוחות מרוצים וממליצים