עיצוב אתרים לעסקים

תוכן עניינים

מהו עיצוב אתרים לעסקים "מחוץ לקופסה" כמו שאומרים וכיצד הוא יוצר עניין רב לגולשים? כיצד ניתן ליישם בפועל עיצוב שכזה, ומה חשוב שיכלול? האם עיצוב אתרים לעסקים יכול לשפר את ביצוע הפעולות דרך אתר האינטרנט שלנו? בעת עיצוב אתרים לעסקים יש לא פעם לשאוב רעיונות מחוץ לקופסה ולהסתמך על ידע עשיר ומגוון ולא רק על מומחיות אחת. ישנם שירותים המתמחים רק בקידום, רק בתכנות סקריפטים או רק בבניית אתרים בסיסית, וישנו שירות המספק הכל תחת קורת גג אחת ומעסיק צוות מומחים שידאג לא להירדם בשמירה באף תחום. הכיצד? אנשי מקצוע מובילים, ממתכנתים ועד מקדמים ידאגו שהאתר שייצג את בית העסק שלך יהיה ברמת הגימור הגבוהה ביותר, ויש לכך השלכות רבות יותר מעיצוב גרידא.

סליקה קלה מהאינטרנט

בית העסק שלך מתכוון להיעזר באינטרנט למכירת מוצריו ולא רק לשיווקם? עיצוב אתרים לעסקים מטעמנו מאפשר זאת ביתר קלות. אנו נממשק את "פייפל" (ונסייע לך ליצור חשבון פייפל במידה ואין לך) לאתר שלך כך שבמעמד קניית מוצר הלקוח לא יידרש לעבור לדומיין של פייפל בעצמו אלא ינותב לשם באופן אוטומטי ויקנה דרך שם את המוצר שעומד למכירה.

עיצוב אתרים לעסקים ברוח בית העסק המיוצג

אנו נשתמש בצבעים ובצורות המאפיינות את הלוגו של בית העסק על מנת להתאים את התבנית של האתר אליו, וליצור חפיפה מושלמת בין הפריטים. לאחר עליית האתר לאוויר, נאפשר לך לבדוק את הדפים שהוכנו עבורך ולדווח על ליקויים שנוצרו לשם תיקונם. בנוסף, באפשרותך לקבל מאתנו הרשאות על בסיס שם משתמש וסיסמה, על בסיסן ניתן לשנות את התוכן באתר, לעדכן תמונות ולהוסיף/לשנות קישורים בעצמך, מבלי להיעזר בנו. בכל הקשור לעיצוב אתרים תוכלו למצוא גם בכתבה הבאה בYnet.

קצת עלינו

אלגנט וורדפרס היא חברה המתמחה בבניית אתרים בוורדפרס, עיצוב אתרים לעסקים וקידומם ברשת האינטרנט. החברה עובדת עם לקוחות בכל הגדלים ומכל הסוגים, ומזכה אותם בחשיפות רבות מצד גולשים מתעניינים. אנשי המקצוע שלנו בקיאים ברזי עיצוב אתר עסקי מוצלח ובליווי הלקוח משלב הרעיון >> אל המוצר המוגמר.

למידע מלא על עיצוב אתרים לעסקים, וגיבושם כתבנית ייצוגית ועסקית באפשרותך ליצור עמנו קשר כבר עכשיו ואנו נשמח לספק לך את כל הפרטים.

תוכן עניינים

רשתות חברתיות

טיפים נוספים

יהונתן רום
יהונתן רום
מעל 10 שנות ניסיון של עיצוב, בנייה וקידום אורגני וממומן לאתרי וורדפרס תדמיתיים ומסחריים עם מאות לקוחות מרוצים וממליצים