עיצוב למובייל

תוכן עניינים

יש לכם אתר? אתם מתכננים להקים אתר חדש? האם בדקתם את התאמתו למובייל? מהו עיצוב למובייל וכיצד הוא רלוונטי עבורכם? מדוע חשוב לכל אתר עסקי ליצור התאמה למובייל וכיצד הדבר משפיע על קידום האתר? בואו נעשה קצת סדר בבלאגן.

אתר אינטרנט, ובמיוחד אתר עסקי, זקוק מאד לגרסת עיצוב למובייל. כיום, בעידן בו אינטרנט בפלאפון הוא מוצר חובה וכבר ממש לא מוצר מותרות "לעשירים בלבד", יותר מ- 50% מהשוטטות הבינלאומית באינטרנט (ובישראל אף יותר מכך) מתבצעת דרך טלפונים ניידים ואייפדים. הדבר נובע ממספר סיבות: מחשבים נישאים או נייחים נדרשים בעיקר עבור מקצועות מאד טכניים ומאד ספציפיים כמו חדר שרתים, טכנולוגיה גבוהה, אולפן הקלטות וכדומה, ואילו רוב האזרחים הם סטודנטים או עובדים שכירים שלא זקוקים ליותר מאייפון, סמסונג גלקסי או מחשב אייפד.

בנוסף, גם אנשים שיש ברשותם מחשב נייח/נישא ונמצאים בנוחות של הבית שלהם יפנו קודם כל לגלוש מהנייד, כי הוא יותר זמין עבורם. לכן סביר שאת ההיכרות הראשונה עם העסק שלכם הם יעשו דרך הסלולרי או האייפד ורושם ראשוני יוצרים רק פעם אחת.

ההשלכות של אתר ללא עיצוב למובייל – הפסד של עשרות לקוחות

אדם שיגיע לקישור לאתר שלכם מהסלולר ויגלה שהאתר דורש ממנו מאמץ רב לא יזכור שהוא "צריך" לבדוק את האתר לכשיגיע למשרד או לבית ובו המחשב הקבוע. לעיתים אף יכול מאוד להיות שעקב כך, תהיה לו חוויית משתמש גרועה, כך שלא ירצה לגלוש אליו שוב. אולם סביר להניח שהוא פשוט ישכח שהוא ניסה לגלוש לאתר שלכם, וזה לא מה שאתם רוצים שיקרה, כי עבורכם זו הזדמנות שהלכה לאיבוד. לכן, עדיף להיות זמינים תמיד ולבנות אתר מותאם עם עיצוב למובייל.

אתרי אינטרנט של אלגנט וורדפרס: מותאמים לכל פלטפורמה – מאייפד ועד סלולר

יש אתרי אינטרנט ויש אתרי אינטרנט של אלגנט וורדפרס. באלגנט וורדפרס דואגים לכם לאתר וורדפרס מושקע, תוך עדכון תוכן מצדכם, ללא תלות בנו. האתר יתואם לכל פלטפורמה, כולל טלפונים ניידים: אנו ניישם עיצוב למובייל שיאפשר תאימות מלאה לכל ממשק. בשל כך, האתר יהיה בעל פוטנציאל לחשיפות לא מעטות ואנו נתעל זאת לקידומו הממשי, הלכה למעשה.

לכל המידע אודות בניית אתר אינטרנט עם תוספת של עיצוב למובייל – צרו קשר עם אלגנט וורדפרס

בניית אתרים בוורדפרס | בלוג | אודותצור קשר

תוכן עניינים

רשתות חברתיות

טיפים נוספים

Picture of יהונתן רום
יהונתן רום
מעל 10 שנות ניסיון של עיצוב, בנייה וקידום אורגני וממומן לאתרי וורדפרס תדמיתיים ומסחריים עם מאות לקוחות מרוצים וממליצים