תוספים לאתר וורדפרס

עוד יתרון של מערכת וורדפרס הוא התקנת תוספים, תוספים לאתר וורדפרס יכולים לשפר את האתר שלכם מכל הבחינות, אבל בקלות יכולים גם להרוס, ככה שתמיד כדאי לבדוק מהיכן מגיע התוסף ולא להתקין תוספים מפוקפקים, במקרה והתקנו תוסף וורדפרס לא מוכר, לאחר התקנת התוסף כדאי להריץ בדיקת אתר כדי לוודא שהכל תקין, המקור הטוב ביותר למציאת תוספים לאתר וורדפרס הוא כמובן האתר הראשי של מערכת וורדפרס, ניתן להתעדכן שם גם בחדשות אודות וורדפרס בעברית, במקרה ונתקלתם בתקלה יש שם פורום שניתן לפנות אליו לתמיכה, שאלות, וכל מה שקשור לעבודה עם וורדפרס בעברית. לאחר ההקדמה הארוכה בואו נתקדם לחלק העיקרי.

תוספים לאתר וורדפרס

מספר התוספים של אתר וורדפרס אין סופי, המערכת גם מותקנת אצלנו עם מספר תוספים, בכתבה זאת נמקד במספר תוספים לאתר וורדפרס שישפרו את האתר שלכם:

תוסף יצירת קשר לוורדפרס, פשוט מאוד לשימוש – CONTACT FORM 7

תוספים לאתר וורדפרס

תוסף קאשינג, תוסף לשיפור מהירות אתר וורדפרס – W3 Total Cache

תוספים מומלצים לאתר וורדפרס

תוסף דחיסת תמונות, אופטימיזציה לתמונות – WP Smush.it

תוסף דחיסת תמונות לאתר וורדפרס

תוסף שכפול עמודים ופוסטים  – Duplicate Post

תוספים לאתר וורדפרס

תוסף אבטחה לוורדפרס – WP-SECURITY

תוסף אבטחה לאתר וורדפרס

תוסף לייק, שייר, טוויט וגוגל+ לוורדפרס – TWEET, LIKE, GOOGLE +1 AND SHARE

תוסף לייק וגוגל+ לאתר וורדפרס

כדאי לדעת-תוספים לאתר וורדפרס

גם לאחר התקנת תוספים לאתר וורדפרס, המומלץ להריץ בדיקה לאתר ע"י האתר validator, האתר validator הוא אתר מצוין לחיפוש שגיאות באתרים, תוכלו להיכנס למדריך "" שיסביר לכם איך לתקן שגיאות שאתר validator מצא באתר, תוספים נוספים למקדמי אתרים תוכלו למצוא בכתבה הבאה.

בניית אתרים

קידום אתרים

אלגנט וורדפרס

חברת אלגנט וורדפרס שמה לעצמה מטרה להיות מספר אחת בכל מה שקשור לבנייה וקידום אתרים, חשוב לנו לתת ללקוחות שלנו פתרון מושלם של בנייה אתר תדמית לעסק הכולל קידום ומשיכת לקוחות לאתר.
Call Now Button