קידום אתרים בוורדפרס

תוכן עניינים

קידום אתרים בוורדפרס או יותר נכון כל קידום אתר הוא עניין די מורכב, יש הרבה משתנים שצריך לסדר כדי שהאתר יקודם במנועי החיפוש, בכתבה הזאת נסביר למה קידום אתרים בוורדפרס עדיפה וקלה לעומת קידום אתרים במערכות אחרות, בנוסף ניתן לכם גם דוגמאות לאתרים המקודמים בגוגל שנבנו במערכת וורדפרס וטיפים איך לקדם את האתר שלכם לעמוד הראשון במנועי החיפוש.

קידום אתרים בוורדפרס יתרונות

היתרון הגדול של קידום אתרים בוורדפרס הוא תוסף יוסט SEO שהסברנו עליו בכתבה הבאה, איך לקדם אתר, התוסף נח מאוד לשימוש ועושה לבד כמעט את כל עבודת הקידום, בנוסף לתוסף הזה, תצטרכו גם תוסף מהירות, גוגל אוהב אתרים שעולים מהר, תוסף המהירות הטוב ביותר לפי דעתנו הוא wp-rocket, הוא אמנם בתשלום אבל הוא שווה את המחיר.

חסרונות קידום אתרי וורדפרס

בקידום אתרים בוורדפרס יש חסרון אחד בולט והוא היחס בין הText/HTML, מה זה אומר? היחס בין הקוד לטקסט האתר חייב להיות ביחס חיובי למעלה מ15 אחוז, את היחס הזה יכולים לבדוק בעזרת תוסף המתחבר לדפדפנים, התוסף נקר SEO Quake, יש בו עוד הרבה פרמטרים שכדאי מאוד ללמוד.

בכל מקרה אף על פי שבקידום אתרים בוורדפרס יחס הקוד גבוהה בבנייה בוורדפרס תוכלו למצוא עמודים במקום הראשון שנבנו במערכת זאת, דוגמה הכי טובה היא האתר של דניאל זריהן, תוכלו למצוא אותו במקום הראשון בגוגל בביטוי קידום אתרים, אם הורדתם את הכלי SEO Quak תוכלו לראות שהיחס שלו הוא 20 אחוז, זאת אומרת שאפשר לסדר גם את הקוד במערכת וורדפרס.

הוספה פשוטה של פרמטרים חשובים לקידום אתרים

  • שימוש בתמונות – בכל תמונה יש ALT-KEY בוורדפרס ניתן להוסיף את ה-ALT-KEY בקלות.
  • שינוי כתובות אתרים מהירות – הפיכת כתובת האתר לידידותיים, במקום להשתמש קישור כתובת שנראה ככה ceelweb.il/?page_id ניתן לשנות את קישור הכתובת בלחיצה שיראה ככה  ceelweb.il/web.
  • הוספת מפת אתר – תוסף HTML יוסט, יוסיף לכם מפת אתר בקלות, והתוסף SEO יוסט יוסיף לכם מפת אתר לגוגל webmaster tools.
  • הוספת Canonical- לאחר התקנת התוסף יוסט SEO בכל עמוד באתר תקבלו  Canonical,  Canonical מודיע לגוגל התוכן שלכם קשור רק לאתר שלכם.

התקשרו אלינו

כמובן שישנם עוד הרבה פרמטרים, אבל סיכמנו לכם את החשובים שבנייהם, בכל מקרה אנו מקווים שעזרנו לכם ובכל שאלה שיש לכם בקשר לקידום אתרים בוורדפרס או בנושאים אחרים פנו אילנו ונשמח לעמוד לשירותכם.

תוכן עניינים

רשתות חברתיות

טיפים נוספים

Picture of יהונתן רום
יהונתן רום
מעל 10 שנות ניסיון של עיצוב, בנייה וקידום אורגני וממומן לאתרי וורדפרס תדמיתיים ומסחריים עם מאות לקוחות מרוצים וממליצים