קידום אתרים

תוכן עניינים

כל בעל אתר בוודאי יודע שללא קידום, אתר אינו יכול להביא לקוחות חדשים אליכם דרך האינטרנט, ובגלל זה פתחנו במבצע הכולל בתוכו גם בנייה של האתר וגם קידומו בגוגל, לכל מילת מפתח ישנה קושי ותמחור שונה, כדי לקבל הצעת מחיר רלוונטית בין אם מדובר בקידום אורגני או בקידום ממומן התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

מידע נוסף בנושא קידום אתרים:

לאלו סוגי אתרים מוצע קידום אתרים בדרך כלל? אלו אפשרויות יש לי כבעל אתר על מנת לקדם את הפעילות שלי באינטרנט? על פי רוב, יציעו חברות קידום אתרים את שירותי הקידום אם יש למשתמש אתר וורדפרס. וורדפרס היא מערכת לבניית אתרים שמוכרת וידועה בסביבת גוגל ולכן קל יותר לקדם אותה ולהפיץ אותה הלאה. למעשה, אתרים אחרים שאינם מבוססי וורדפרס כמעט ולא נמצאים ברשת כיום, שכן בעלי האתרים הבינו את החשיבות הטמונה בקידום אתרים אורגני והיות ואתרי וורדפרס מועדפים על גוגל, אז למה להשקיע בבניית סוגי אתרים אחרים?אם כן מה מוצע ללקוח העסקי במסגרת הליך קידום אתרים? קודם כל קמפיינים שיווקיים-מטרתם של קמפיינים שיווקיים להגביר את התנועה לתוך האתר. ישנן כמה דרכים לעשות זאת הראשונה היא כתיבת מאמרים לאתרי מאמרים, בהם ניתן, לפי התקנון, להזין קישור לאתר וורדפרס בסיום המאמר ולעתים אף במהלכו. כמובן שבעת קידום אתרים על מקדם האתרים להיות מקצועי מאד, לבחור באלו אתרים הוא שם את המאמרים ללקוחות שלו, וגם בתוך האתרים הללו, להבין לאלו קטגוריות יש לשייך את המאמרים.
בנוסף קמפיין שיווקי כולל גם ניהול כרטיסי לקוח ברשתות חברתיות, כולל רישום פוסטים מקצועיים בשמו, שיעבירו את המסר באופן מתומצת ויעיל.

דף נחיתה והקשר שלו לנושא קידום אתרים

דף נחיתה יכול להסתיים בהובלת המשתמש לאתר שלך ויכול שלא, הכל תלוי במטרתו העסקית. חברת בנייה וקידום אתרים תדע לאלו סוגי משתמשים יש להפנות את אותו דף נחיתה כך שהסיכויים ליחסי המרה יהיו גבוהים. ישנם דפי נחיתה שמטרתם למכור מוצר או אפילו להעניק מתנה ללקוח שתדרבן אותו לצרוך וישנם דפי נחיתה אשר מקדמים את האתר עצמו. בדורנו דף נחיתה משמש כדרך אטרקטיבית למשוך גולשים אל האתר או לקדם את השירות שאתם מספקים בדרך ממוקדת.
קידום אתרים בעזרת דף נחיתה נעשה בצורה הבאה – המשתמש ממלא את פרטיו האישיים, כאשר בסוף התהליך הוא מועבר לדף מאובטח, שלא ניתן לגשת אליו מהאתר, אך הוא עצמו חלק מהאתר. בדף המאובטח יכול הלקוח לבחור לרכוש מוצרים, לקבל את השירות האמור או לחלופין את המתנה שהוצעה לו.

רשתות חברתיות ואתרי ספק מקצועיים

כיום כמעט ואין גולשים שלא מחוברים לרשתות חברתיות ולכן חשוב לפתוח חשבון ברשתות חברתית ידועות במרחב הסייבר. אם אינכם יכולים לעשות זאת בעצמכם, חברת קידום אתרים תדע לנהל אותו עבורכם בצורה מקצועית וממצה. בנוסף, דרך נוספת לבצע קידום אתרים היא על ידי שירות מסרונים של חברה מקצועית. מדוע? משום שבאמייל של גוגל, שליחת מסרון כלומר אמייל רב משתתפים הוא פעולה לא חוקית שיכולה להוביל לסגירת האתר. ניתן כמובן לפתוח חשבון גוגל עסקי בתשלום, אבל גם הוא מוגבל יחסית בפעולות שניתן לעשות בו.
בעזרת קידום אתרים אשר מנוהל נכון על ידי חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום תוכלו להגביר את המודעות לאתר שלכם בקרב הגולשים וכך להגדיל באופן משמעותי את הרווחים.

תוכן עניינים

רשתות חברתיות

טיפים נוספים

Picture of יהונתן רום
יהונתן רום
מעל 10 שנות ניסיון של עיצוב, בנייה וקידום אורגני וממומן לאתרי וורדפרס תדמיתיים ומסחריים עם מאות לקוחות מרוצים וממליצים