עיצוב בוורדפרס

תוכן עניינים

מה מייחד עיצוב בוורדפרס ביחס לעיצוב בוורדפרס בצורה שונה? האם זו רק שאלה של עיצוב או גם שאלה של התנהלות קלה יותר כבעל האתר? האם וורדפרס מצמצם את התלות בחברה שבונה ומתחזקת את האתר בכל הקשור לעדכון התוכן בתוכו?

השאלות בפסקה שלעיל הן גם התשובות לשאלה הפותחת אותה: בניית אתרי וורדפרס מאפשר יותר עצמאות לבעל האתר ופחות תלות בחברה הבונה, וזאת משום שזה הממשק היחיד ששם גבול ברור בין עיצוב/תכנות לבין תוכן, והוא מאפשר לבעל האתר לעשות לבד את הפעולות הבאות:

  • להוסיף, למחוק או לעדכן תוכן.
  • להוסיף, למחוק או לעדכן תמונה.
  • להוסיף, למחוק או לעדכן קישור.

מדוע לא ציינו גם "להוסיף, למחוק או לעדכן וידאו"? על פניו עיצוב בוורדפרס מאפשר זאת, אבל זה לא כדאי, משום שיש כיום כל כך הרבה אתרי שיתוף סרטונים שעדיף להעלות אליהם ולצרף קישור. צירוף וידאו מההארד דרייב שלכם ישירות לאתר יגרע מנפח האחסון המוקצה לכם בשרת שלא לצורך.

אני עובד עם מעצב גראפי מקצועי. עיצוב בוורדפרס מאפשר לו גישה לממשק העיצוב?

כן. במעמד הרישום לוורדפרס אתם, כבעלי האתר, תקבלו דף הרשאות, כלומר רשימה של USER PASSWORD למחלקות השונות באתר, כאשר מה שמעניין אתכם זו ההרשאה הידועה והמוכרת שבמסגרתה משנים תוכן, תמונות וקישורים, מערכת הוורדפרס יכולה להגיע גם בשפה העברית. במידה ותבקשו לערב מעצב מקצועי, ניתן לתת לו את ההרשאה של המעצב, ומתוקף תפקידו הוא ידע מה לעשות על מנת לשנות את העיצוב כרצונכם. בכל מקרה, חברתנו מעסיקה מומחי עיצוב בוורדפרס שיוכלו אף הם לעשות עבודה זו ולשלב אלמנטים של המעצב הגראפי שלכם בתבניות – כלבבכם.

אלגנט וורדפרס – מעצבים לכם אתרים בוורדפרס

אנו עובדים עם מיטב המומחים לעיצוב ובניית אתרים בוורדפרס בצורה פשוטה כמורכבת. בנוסף, אנו מספקים את כל שירותי החשיפה לאתר שלכם, לרבות קידום אתרים. עבודה עמנו הוכחה כאפקטיבית עבור בתי עסק רבים שיכולים לעבוד בעצמם על התוכן באתר, בעוד שאנחנו דואגים לכל הנושאים הטכניים – מעיצוב, דרך אופטימיזציה של האתר (מבחינת מהירות וביצועים) ועד לקידומו במנועי החיפוש השונים. מדוע לבחור עיצוב בוורדפרס – כי זו תבנית שעובדת עבור רבים.

תוכן עניינים

רשתות חברתיות

טיפים נוספים

Picture of יהונתן רום
יהונתן רום
מעל 10 שנות ניסיון של עיצוב, בנייה וקידום אורגני וממומן לאתרי וורדפרס תדמיתיים ומסחריים עם מאות לקוחות מרוצים וממליצים