בנייה בwordpress

תוכן עניינים

מדוע בנייה בwordpress היא שיטת בניית האתרים הכי משתלמת והכי חסכונית? מה הופך אתר לזול יותר מבחינת תחזוקה? ומדוע בניית אתרי וורדפרס הפכה לשיטה מובילה? בעידן בו כל דבר שעושים באינטרנט מתורגם בפשטות ל- "מה גוגל חושב על זה", אין מניעה וצריך לעבוד בהתאמה לדרישותיו של מנוע החיפוש המוביל. לכן בנייה בwordpress נמצאה כאפקטיבית ביותר לקידום בגוגל ממגוון סיבות:

  • היא קלה ליישום ותכנות.
  • היא אינה מצריכה את הנהלת החברה לעדכון תכנים.
  • היא מאפשרת לבעל האתר לגייס ספקים חיצוניים שיעבדו על האתר, למשל לשכור מעצב גרפי שיקבל הנחיות מחברת בניית אתרים בוורדפרס כמו למשל כיצד להיכנס לאתר במטרה לעדכן תכנים.

אם כך מדוע יש צורך בחברה?

ראשית כל, מהפן הטכני. הוורדפרס בעצמו אינו שרת, הוא בסך הכל שיטה יישומית גרפית לכתיבת האתר. כל אתר צריך שיהיה לו לפחות שרת אחסון. למען האמת, גם מחשב מייקרוסופט וגם מחשב APPLE פשוטים וביתיים, יכולים בלחיצת כפתור להפוך לשרתים. פשוט ניגשים ל- iis, אחד מרכיבי מנהל ההתקנים, והופכים אותו ל- ENABLE. מה הבעיה עם הפעולה הזו? המחשב מוגדר כעת שרת, ניתן לאחסן עליו אתר, אבל ללא אבטחה, וללא רוחב פס גדול. אולם ככל הנוגע לאתר מסחרי, אתם ללא ספק תצטרכו הרבה יותר אבטחה וכן רוחב פס גדול יותר, לכן, מוטב כי חברת בניית אתרים שמחזיקה חוות שרתים גדולה תשמש כמקום האחסון לאתר שלכם.

הסיבה השנייה לכך

הסיבה השנייה היא, כמובן, עיצובית. בנייה בוורדפרס על בסיס קנייה עצמאית של הפלטפורמה ללא שינוי עיצובי קוסמטי מינימלי, יוצרת נוסחה אחידה לאתרים לא מעטים, כאשר בגוגל מחפשים את השינוי העיצובי, מה גם שזהו פרמטר שמשפיע על הקידום. לכן, צוות המעצבים בחברה לבנייה בוורדפרס, ישנה עבורכם את הפלטפורמה למעוצבת יותר בהתאם לרוח העסק שלכם, שינוי שגם יהווה את הערך המוסף באתר. הסיבה השלישית והאחרונה היא גם הכלכלית ביותר. אם בבעלותכם אתר מסחרי, ניתן לתכנת ממשק העברה פנים אתרי לכרטיס אשראי, או לתכנת כפתור PAYPAL אשר באמצעותו ניתן יהיה לשלם לכם.

תוכן עניינים

רשתות חברתיות

טיפים נוספים

Picture of יהונתן רום
יהונתן רום
מעל 10 שנות ניסיון של עיצוב, בנייה וקידום אורגני וממומן לאתרי וורדפרס תדמיתיים ומסחריים עם מאות לקוחות מרוצים וממליצים