עיצוב אתרי וורדפרס

תוכן עניינים

עיצוב אתרי וורדפרס לוקח נפח חשוב מאוד בכל הנוגע לבנייה וגם קידום האתר, אתר עם עיצוב מודרני צריך להיות נקי ומובן ללקוחות שלכם, כמובן שכל מה שקשור לעיצוב זה רק עניין של טעם, למדנו שגם אתרים שבעינינו נראים מצוינים, ללקוחות שלנו האתר יכול להראות אפילו בגדר של "על הפנים", בגלל אם אתם לא בונים את האתר לעצמכם חשוב לשבת עם הלקוח שלכם ולהבין את הטעם שלו, איך עושים את זה? פשוט לשבת ולהסתכל על אתרים שנראים בעיניו אתרים יפים, גם אם הם לא קשורים לאותו נושא, עיצוב אתרי וורדפרס עושה לנו את החיים יותר קלים, למשל עם התבניות של פוג'ו ניתן להראות ללקוח כבר אתרים מוכנים שעוצבו עם אותם התבניות, בכלל בכל מה שקשור לוורדפרס, עיצוב האתר נעשה בקלות ובלי הרבה ידע מקדים בכל הקשור לHTML.

קידום ועיצוב אתרי וורדפרס

אז איך קשור עיצוב לקידום אתרים? אתר שאינו מושך את הלקוח שלכם להישאר בו יגרום לגוגל להבין שהאתר שלכם לא עונה לצרכיו של הלקוח, בשל קח יכול להיות מאוד שגוגל לא ייתן לכם לקדם את האתר לעמוד הראשון.

איפה לשים את הדגש בעיצוב אתרים

כמו שאמרנו, עיצוב זה עניין של טעם, אבל על נוחות לא מתפשרים, בניתי ועיצבתי בתחילת דרכי אתר בנושא מלגזות שלא נראה הכי טוב, היום אני יודע שאני יכול להקים אתר הרבה יותר יפה, אבל האתר עושה את העבודה, אחוז היציאה מדף הכניסה נמוך, האתר מקודם בגוגל בצורה נפלאה בשל סיבה זו ועוד סיבות כמובן, וזה הרוב גלל נוחות האתר ולא עיצובו.

שימוש בכלי עזר

כשאני מגיע לעצב אתר אני מאוד אוהב להשתמש בפוטושופ, פשוט מעתיק את מה שיש כרגע באתר(או מתחיל בדף ריק) ומתחיל לשנות אותו עם הפוטושופ, תנסו בעצמכם זה מאוד יעזור לכם, כמובן שאפשר להשתמש בכל תוכנה אחרת לעיצוב גרפי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תוכן עניינים

רשתות חברתיות

טיפים נוספים