עיצוב אתרי וורדפרס

הכל מתחיל בעיצוב, האתר הוא הכרטיס ביקור הדיגיטלי של העסק שלך ובשל כך עיצוב נכון ומושך לאתר הנו נושא חשוב מאוד הקשור גם לקידום האתר במנועי החיפוש, בנייה נכונה המותאמת לדרישות של גוגל ועיצוב ברמה גבוהה יגרום לאתר שלכם להתקדם במנועי החיפוש בצורה קלה יותר, אז כמובן שבנייה מותאמת לדרישות של גוגל יקדמו את האתר אבל מה הקשר בין העיצוב לקידום? אף על פי שיש עוד המון נקודות שיגרמו למנועי החיפוש להחליט אם תהיו במקום הראשון או האחרון, עיצוב האתר הוא נושא די עיקרי, עיצוב אתר וורדפרס ברמה נמוכה יגרום ללקוחות שלכם לצאת ממנו מהר, מה שיגרום למנוע החיפוש להבין שהאתר אינו רלוונטי ואינו עונה לצרכיו של הלקוחות.

עיצוב אתרי וורדפרס

עיצוב נכון יעזור לקידום האתר

עיצוב נכון ומקורי ישאיר את הלקוחות באתר שלכם לאורך זמן
זהו פרמטר חשוב שאיתו Google מדרגים את האתר

עיצוב נכון ומקורי ישאיר את הלקוחות באתר שלכם לאורך זמן, זהו פרמטר מאוד חשוב שGoogle בודקים

עיצוב אתרי וורדפרס - איך מתחילים לעצב את האתר

עיצוב אתרי וורדפרס מתחיל בבחירת התבנית המתאימה לעסק שלכם ומסתיים בעיצוב האתר כולו, כיוון שאנחנו בונים את האתרים של הלקוחות שלנו מTemplate קיים, יש לכם את האפשרות לראות איך האתר יראה עוד לפני שהתחלנו לעצב את האתר עצמו, וכל זה בקליק אחד.

בניית אתר וורדפרס לבקתת העור
בניית אתרים בוורדפרס לחברת אלידור
בניית אתרי וורדפרס לחברת אלגנטי
בניית אתר באמצעות וורדפרס

בניה על גבי Template קיים

לפעמים נמנעים לבנות אתרים שמעוצבים על גבי Template קיים כי פוחדים שהאתר יראה כמו עוד הרבה אתרים, המחשבה הזאת היא טעות מכמה סיבות:

  • רק בוני אתרים ותיקים יכולים באמת לזהות אם האתר שלכם דומה לאתר אחר או בנוי באותה פלטפורמה, כמו כן, ניתן להעתיק היום כל אתר למערכת וורדפרס.
  • לאחר בניית אתר בוורדפרס תוכלו לשלוט בתוכן בצורה אמצעית – לא תצטרכו להשתמש במתכנת לכל שינוי קטן שתרצו לעשות
  • רוב האתרים בעולם בנויים על אותם עקרונות, תפריט למעלה או בצד, סרגל בצד שמאלי או ימיני וכדומה, האתרים בדרך כלל דומים אחד לשני במבנה והשוני בניהם הוא העיצוב.
  • מעבר ליכולות השליטה שתהיה לכם, כמובן שבניית אתר בוורדפרס יוזיל משמעותית את עלויות הבנייה לעומת בנייה בHTML.
קידום אורגני לאתרי וורדפרס

עיצוב אתרי וורדפרס על יד שימוש בתמונות איכותיות

יש כמה אתרים חינמיים לתמונות, לא באמת ניתן למצוא באתרים האלו הרבה תמונות באיכות גבוהה, את רוב התמונות אנחנו קונים בדרך כלל מהאתר Depositphotos, יש בו תמונות ברמה גבוהה ביותר וכמובן באיכות גבוהה.