אלגנט עיצוב אתרים מיתוג עסקים

עיצוב אתרי וורדפרס

הופכים את GOOGLE למכונת לידים!

עיצוב אתרים

עיצוב נכון לאתרי וורדפרס

הכל מתחיל בעיצוב, האתר הוא הכרטיס ביקור הדיגיטלי של העסק שלך ובשל כך עיצוב נכון ומושך לאתר הנו נושא חשוב מאוד הקשור גם לקידום האתר במנועי החיפוש, בנייה נכונה המותאמת לדרישות של גוגל ועיצוב ברמה גבוהה יגרום לאתר שלכם להתקדם במנועי החיפוש בצורה קלה יותר, אז כמובן שבנייה מותאמת לדרישות של גוגל יקדמו את האתר אבל מה הקשר בין העיצוב לקידום? אף על פי שיש עוד המון נקודות שיגרמו למנועי החיפוש להחליט אם תהיו במקום הראשון או האחרון, עיצוב האתר הוא נושא די עיקרי, עיצוב אתר וורדפרס ברמה נמוכה עלול לגרום ללקוחות שלכם לנטוש את האתר במהירות, מה שיגרום למנוע החיפוש להבין שהאתר אינו רלוונטי ואינו עונה לצרכיו של הלקוחות.

פרוייקטים אחרונים

ממליצים עלינו

ציון 5 מתוך 5, מבוסס על 15 ביקורות

עיצוב נכון יעזור לקידום האתר

עיצוב נכון ומקורי ישאיר את הלקוחות באתר שלכם לאורך זמן, זהו פרמטר חשוב שאיתו Google מדרגים את האתר

עיצוב אתרי וורדפרס - איך מתחילים לעצב את האתר

עיצוב אתרי וורדפרס מתחיל מאפיון נכון לאתר, קודם כל להבין מה צרכי הלקוח, איזה אתרים הוא אוהב, צבעים, בניית לוגו ועוד, חשוב שהאתר יהיה נגיש ונוח, יעבוד בצורה מהירה, ניתן יהיה ליצור קשר בצורה קליקה – בין אם זה בווצאפ, בנייד או בהשארת פרטים, חשוב לשים דגש גם על העמודים הפנימיים של האתר שלפעמים אפילו יותר חשובים מהעמוד הראשי.

קידום אתרים אורגני

עיצוב אתרי וורדפרס

עיצוב נכון שמביא תוצאות

עיצוב אתרים לעסקים ברוח בית העסק המיוצג

אנו נשתמש בצבעים ובצורות המאפיינות את הלוגו של בית העסק על מנת להתאים את התבנית של האתר אליו, וליצור חפיפה מושלמת בין הפריטים. לאחר עליית האתר לאוויר, נאפשר לך לבדוק את הדפים שהוכנו עבורך ולדווח על ליקויים שנוצרו לשם תיקונם. בנוסף, באפשרותך לקבל מאתנו הרשאות על בסיס שם משתמש וסיסמה, על בסיסן ניתן לשנות את התוכן באתר, לעדכן תמונות ולהוסיף/לשנות קישורים בעצמך, מבלי להיעזר בנו.

קצת עלינו

אלגנט וורדפרס היא חברה המתמחה בבניית אתרים בוורדפרס, עיצוב אתרים לעסקים וקידומם ברשת האינטרנט. החברה עובדת עם לקוחות בכל הגדלים ומכל הסוגים, ומזכה אותם בחשיפות רבות מצד גולשים מתעניינים. אנשי המקצוע שלנו בקיאים ברזי עיצוב אתר עסקי מוצלח ובליווי הלקוח משלב הרעיון >> אל המוצר המוגמר.

קידום אורגני לאתרי וורדפרס