עיצוב אתר וורדפרס

תוכן עניינים

מדוע עיצוב אתר וורדפרס – הוא הכי כדאי לבעלי עסקים? מה היתרון של של בניית אתרים בוורדפרס כמערכת ניהול לבעל העסק? וכיצד בא יתרון זה לידי ביטוי בקיצור משאבי זמן וביטול התלות בחברה המפעילה? ראשית, עיצוב אתר וורדפרס זוהי שיטת העיצוב הכדאית ביותר לבעלי עסקים. מכל הפלטפורמות, זו הפופולרית ביותר מבין מערכות הניהול המאפשרות עדכון תוכן על ידי המשתמש, מבלי להתקשר לחברה ולהזמין עדכונים בכל פעם שתצטרכו בכך. אפילו שדרוגים מסוימים לאתר ניתנים לביצוע בקלות כך שאתם חוסכים זמן ולא זקוקים לתלות בנציג השירות בחברה המפעילה.

במה מתבטאת אותה פשטות של עיצוב אתר וורדפרס בכל הנוגע לעדכון תכנים ותמונות?

בניית אתר וורדפרס דומה מאוד עדכון התוכן נראה כמו המסך של ה- WORD במייקרוסופט. ניתן לשנות בעצמכם פונטים, צבעים וגדלים. המחיקה של התוכן הקודם אינה מצריכה ידע בתכנות אלא פשוט הקשה על המקש DELETE במקלדת. הוספתם תמונה? היא לא תקפוץ לכם לצד ימין או שמאל בלי אפשרות הזזה. הזזת התמונה היא ממש עניין טכני פשוט, ללא כל צורך להבין בפקודות ופקדים של תמונה. גם הגודל שלה ניתן לשינוי וקל ביותר.

המלצה שלנו – בחרו את המקרה בו אתם משתמשים בתמונות גדולות או מוקטנות. מדוע? במקרים בהם צריך להציג לגולש את התמונות על מסך מלא, תמונה גדולה נדרשת ותמיד ניתן להציג אותה כתמונה מוקטנת באתר – מבלי לפגוע באיכותה. לעומת זאת, אתר המציג ריבוי תמונות ללא צורך בהצגתן במסך מלא עשוי להיטען באיטיות, מה שעשוי להשפיע אף על דירוגו במנועי החיפוש השונים.

עד כה הוסבר על התוכן והתמונות. ומה בקשר לעיצוב?

זו בדיוק המהות של וורדפרס. העיצוב הוא נושא רגיש וכולל בתוכו את נושא חוויית המשתמש – ועל כן הוא נעשה על ידי חברת עיצוב אתר וורדפרס שיכולה להציע ספקטרום רחב של שירותים, החל מלשלב את לוגו העסק שלכם בתבנית עיצוב קבועה, עם תפריטים בתבנית מוסכמת מראש – ועד לעיצוב אתר מאפס, החל משלב הסקיצה ועד הקמתו לפי האפיון האישי שלכם.

בכל אפשרות שהחלטת לבחור בה – גם בעתיד יוכל מעצב מקצועי מטעמך, שהנו בעל ידע בוורדפרס, לקבל הרשאה לעשות זאת.

אלגנט וורדפרס – עיצוב אתר וורדפרס לעסק הגדול והקטן

אלגנט וורדפרס הנה חברת בוטיק המתמחה בעיצוב אתר וורדפרס לבתי עסק מכל הגדלים. החברה עובדת בתפוצה רבה ומיישמת, בנוסף לבנייה ולתכנות, גם את קידומו של האתר. החברה מזכה את לקוחותיה בתוצאות שייראו במהרה ברחבי האינטרנט, ובהמשך – גם בחוץ.

לכל המידע על עיצוב אתר וורדפרס לבית העסק שלך – עליך ליצור קשר עם אלגנט וורדפרס!

תוכן עניינים

רשתות חברתיות

טיפים נוספים

Picture of יהונתן רום
יהונתן רום
מעל 10 שנות ניסיון של עיצוב, בנייה וקידום אורגני וממומן לאתרי וורדפרס תדמיתיים ומסחריים עם מאות לקוחות מרוצים וממליצים