אתרים בוורדפרס

תוכן עניינים

למה לבנות אתר עם תוכנת ניהול תוכן של וורדפרס? מה היתרונות של בניית אתרים בוורדפרס בקוד פתוח ואיך אתר כזה יכול להוזיל את עלויות התפעול ובמקביל לנתק את התלות שלכם בחברת אחזקת אתרים?

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה משמעותית בבניית אתרים בוורדפרס, וורדפרס הנו שירות שקיבל תאוצה ופופולריות. היתרון של בניית אתרים בוורדפרס הוא הקלות בה ניתן לתפעל את המערכת. מערכת הוורדפרס הנה מערכת נוחה, פשוטה וידידותית למשתמש ולמתכנת כאחד. יתרון נוסף הוא היכולת הבלתי מוגבלת של המשתמש לבצע שינויים במערכת. בניית אתרים בוורדפרס בדרך כלל זולה משמעותית מכל בניית אתרים במערכת אחרת, ובכל זאת נותנת את אותה התפוקה ואולי לפעמים אפילו יותר ממערכות בניית אתרים אחרות.

בניית אתרים בוורדפרס – המערכת

מערכת הוורדפרס מבוססת על האפשרויות הפתוחות של מתכנתים לשפר אותה ולשדרג אותה מידי יום. עוד יתרון בבניית אתרים בוורדפרס הוא מערכת הניהול, המערכת קלה מאוד ואין צורך בידע מורחב מוקדם במחשבים על מנת לנהל את המערכת. משתמש רגיל יכול לנהל את האתר, לשדרג אותו ולשנות אותו. ניתן לנהל את מערכת הוורדפרס תוך שליטה מלאה של המשתמש באתר ובתכנים. בנוסף העלות הנמוכה של בניית אתר וורדפרס נוצרה כיוון שמערכת הוורדפרס מופצת חינם למשתמשים וכמו כן, גם אוסף התבניות שקיימות בה הוא ללא עלות. המשתמש יכול לחלוטין להסתפק בממשק של הוורדפרס ולא להשקיע בבניית אתר ובעיצוב שלו באופן נפרד.

אמינים ומובטחים

אתר וורדפרס היא בנייה אמינה ובטוחה. קהילת המשתמשים של בניית אתרים בוורדפרס דואגת באופן רציף לשפר את האבטחה שלה תוך דאגה לאינטרסים של המערכת ושל המשתמש. ניתן לבנות את כל סוגי האתרים במערכת הוורדפרס. אין במערכת מגבלות וזהו יתרון ברור שבגללו בניית אתר וורדפרס כדאית יותר. המשתמש יכול לבחור לבנות רשתות חברתיות, פורטלים, חנויות וירטואליות ויש עוד מגוון של אפשרויות ואלמנטים שונים שפרוסות לפניו. מערכת הוורדפרס דומה בתהליך העבודה שלה למערכת הפאואר פויינט. המשתמש יכול לבחור בין תבניות בנויות שונות לבנות מצגת בדומה לבניית המצגת בפאואר פויינט.  דמיון נוסף של מערכת הוורספרס הוא לבלוגים, שבהם התבנית ומבנה הם פשוטים. על גבי מערכת הוורדפרס עצמה ניתן לבנות סוגים שונים של אתרים ואין למערכת שום מגבלה עיצובית, מערכת הוורדפרס היא מערכת ניהול תוכן פשוטה וקלה לשימוש. בניית אתרים בוורדפרס ניתן לבצע באופן עצמאי אך אם רוצים בנייה מקצועית כדאי לפשוט לחברה של בניית אתרי וורדפרס ותיקה ומוכרת.

תוכן עניינים

רשתות חברתיות

טיפים נוספים

meir Levi

בתור אחד הלקוחות הראשונים של יהונתן, רק מילה אחת: מקצוען!!!

קרא עוד »
Picture of יהונתן רום
יהונתן רום
מעל 10 שנות ניסיון של עיצוב, בנייה וקידום אורגני וממומן לאתרי וורדפרס תדמיתיים ומסחריים עם מאות לקוחות מרוצים וממליצים