בניית חנות וירטואלית בוורדפרס

ישנם עשרות תוספי חנות לאתרי וודרפס, אבל לבניית חנות בוורדפרס יש רק תוסף אחד מוביל שנקרא woocommerce – ווקומרס יעשה לכם אתם העבודה בצורה הטובה והנוחה ביותר, אם החלטתם לבנות חנות וירטואלית בוורדפרס, כל מה שצריך לעשות זה קודם כל לבנות אתר וורדפרס ואז להתקין באתר את התוסף woocommerce.

אתרי חנות שבנינו וקידמנו

קידום חנות וירטואלית בוורדפרס
ברכה בן חיים

עמוד ראשון בביטויים:

  • שמלות צנועות
  • שמלות לדתיות
  • שמלות צנועות לאירועים
קידום אתרי וורדפרס לחברת עץ מי
עץ מי

עמוד ראשון בביטויים:

  • ארונות הזזה
  • ארונות פתיחה
  • מזנונים ושולחנות
קידום אתר וורדפרס לחברת אלגנטי
אלגנטי

עמוד ראשון בביטויים:

  • תמונות מתכת
  • תמונות ברזל
  • תמונות מתכת לסלון

מאות לידים כל חודש

בואו להקים יחד איתנו אתר חנות שיכניס לכם מאות לידים כל חודש

בניית חנות וירטואלית בוורדפרס

אז איך מחברים את האתר לתוסף woocommerce?
החיבור פשוט מאוד וקל, פשוט מורדים או מחפשים את התוסף woocommerce דרך עמודת התוספים של הוורדפרס, ומתקנים ומגדירים אותו, בנינו לכם סרטון הסבר

סרטו בניית חנות וירטואלית

אוקי התקנתם את התוסף? אם כן, בואו נעבור לשלב של הוספת מוצרים לחנות, בנינו לכם סרטון שבו תוכלו למצוא הסבר להוספת מוצרים לאתר, הסבר איך לקשר את המוצר לעמודים באתר, והסבר איך לקשר את העמודים לתפריט העליון באתר(את זה בטח אתם יודעים):

סרטו בניית חנות וירטואלית

הגדרות התוסף woocommerce

בואו נעבור על חלק מההגדרות של התוסף שנמצאים תחת woocommerce-הגדרות:

כללי – ניתן לבחור מיקום בסיס של החנות שלכם, לאיזה ארצות אתם רוצים למכור, באיזה סוג מטבע השתמשו בחנות ואת המיקום שלו.

מוצרים – ניתן להוסיף את כל סוגי המוצרים: מוצר רגיל, מוצר וירטואלי ועוד, בקטגוריה הזאת תוכלו לשנות את ההגדרות של המוצרים השונים.

תשלום – בחירה של שיטת התשלום של הלקוחות, המערכת מגיעה עם ארבעה אפשרויות: העברה בנקאית, תשלום בצ'ק, מזומן או דרך פייפל, כדי שיוכלו לשלם לכם דרך פייפל תצטרכו לפתוח חשבון בפייפל ולחבר אותו לאתר.

משלוח – בהגדרות המשלוח תוכלו לבחור לכל מוצר סוג משלוח אחר, משלוח חינם, משלוח בכסף, איסוף עצמי, במקרה ויש לכם תעריף שונה למשלוחים לכל מוצר, תוכלו להגדיר את זה  בקטגוריה שנקראת "תעריף אחיד", קודם כל היכנסו למוצרי-סוגי משלוחים, הוסיפו תעריפים שונים למשלוח, דוגמה:

חזרו לקטגוריה שנקראת "תעריף אחיד" (woocommerce-הגדרות-משלוחים, תעריף אחיד נמצא למטה, היכנסו אליו) ורשמו ליד כל סוגי משלוח את העלות שלו(לדוגמה אני קראתי למשלוחים שלי בסכום הכסף, והכנסתי גם את סכום הכסף שאני רוצה, לדוגמה המשלוח נקרא 100 ועולה 100 שקל, אבל אפשר לקרוא לסוג המשלוח בכל שם שתרצו ולהכניס לו כל תעריף שתרצו)