התוסף SEO yoast

תוכן עניינים

לבוני אתרים תמיד עולה השאלה איך לקדם אתר, קודם כל בחירה בבניית אתרים בוורדפרס היא כבר התחלה טובה, בנוסף התוסף SEO YOAST יכול לתת ערך מוסף ולהרים לכם את האתר ממקומות רחוקים למקומות הראשונים בגוגל, התוסף ינתח כל עמוד באתר וורדפרס, ימצא שגיאות וימליץ גם איך לתקן אותם, בנוסף למרות שהרובוטים של גוגל משתנה מתקופה לתקופה, הבעלים של התוסף SEO YOAST דואגים לנו לעדכונים, אז שאלתם איך לקדם את אתר, הדבר הטוב ביותר בתור התחלה הוא התקנת התוסף ובמקביל תוכלו למצוא תוספים למקדמי אתרים נוספים.

איך לקדם אתר וורדפרס עם SEO YOAST

פשוט וקל, היכנסו לקטגוריית תוספים במערכת וורדפרס, חפשו את התוסף SEO YOAST, לאחר ההתקנה תתבקשו להיכנס לכל דף שקיים אצלכם באתר ולרשום בו שלושה דברים חשובים:

  1. ביטוי למיקוד- הביטוי הראשי שתרצו לרשום באתר(ביטוי קצר בעל 2-5 מילים).
  2. כותרת SEO – כדאי להכניס פה את הביטוי הראשי כבר בהתחלה.
  3. Meta description – גם פה כדאי להכניס פה את הביטוי הראשי כבר בהתחלה.

אפשרויות נוספות וחשובות

  • מפת xml – חשוב מאוד להגדיר מפת xml לאתר כדי שגוגל יכיר את כל העמודים שיש באתר, אז איך נעשה את זה? פשוט מאוד, כנסו לאפשרות מפת XML, משם תלחצו עם יצירת מפת XML וזה יש לכם מפה, עכשיו רק תחברו את המפה לוובמאסטר טולס, מדריך לוובמאסטר טולס.
  • חברתי – בכל מה שקשור לשאלה איך לקדם אתר וורדפרס, הדבר הטוב ביותר הוא לחבר אותו לרשתות חברתיות, והטובה מבין הרשתות שתשפיע לכם על האתר היא כמובן גוגל+, אז איך נעשה את זה? פתחו לכם דף גוגל+, דף פייסבוק ועוד ופשוט רשמו את הכתובת שלהם בקטגוריה חברתי.

מקווה שהצלחנו לעזור לכם בשאלה איך לקדם אתר, למרות שישנם המון צעדים ותוספים נוספים שעוזרים לקידום אתרים כמו שאמרנו בתחילת המאמר, התוסף SEO YOAST הוא התחלה מצוינת בעזרה לשאלה "איך לקדם אתר בגוגל" שכל מקדם אתרים בוורדפרס צריך.

תוכן עניינים

רשתות חברתיות

טיפים נוספים

Picture of יהונתן רום
יהונתן רום
מעל 10 שנות ניסיון של עיצוב, בנייה וקידום אורגני וממומן לאתרי וורדפרס תדמיתיים ומסחריים עם מאות לקוחות מרוצים וממליצים