יתרונות וחסרונות אתר וורדפרס

תוכן עניינים

כפי הידוע אנחנו מאוד ממליצים לכל עסק או אדם פרטי שרוצה לבנות אתר, לבנות את האתר דרך המערכת וורדפרס, ישנם המון מערכות לבניית אתרים ולעיצוב אתרים היום, אך בהם לא נתמקד בכתבה הזאת, נתמקד בבניית אתרי וורדפס, חשוב להבין מה הם היתרונות והחסרונות של בניית אתרי וורדפרס, ועל פי זה להחליט אם לבנות את האתר בוורדפרס או במערכת אחרת, כדאי לקורא את הכתבה עד סופה כיוון שגם את החסרונות של אתר וורדפרס בדרך כלל אפשר לשפר או לתקן.

יתרונות אתר וורדפרס

 • המון סוגי תבניות מובנות – בגלל מגוון התבניות יש לכם לבחור עיצוב לאתר שלכם כפי רצונכם, בחלק מהתבניות ניתן למצוא גם תוסף בילדר, שיאפשר לכם לבנות את האתר שלכם ממש כמו לגו, גם אם אין את התוסף ניתן להתקין תוסף בילדר בכל אחד מהתבניות שלכם, אנחנו לפעמים משתמשים בתוסף DIVI של החברה elegantthemes.
 • פשטות הבנייה – המערכת עצמה פשוטה מאוד לתפעול, גם הקמה של אתרים לכאורה מסובכים ניתן להקים בלחיצת כפתור, בנוסף לקלות הבנייה כמו שרשמנו למעלה ניתן להוסיף את תוסף הבילדר שעושה את העבודה קלה אפילו יותר.
 • קידום האתר – המערכת אינה מגיעה ידידות לקידום אבל ישנם המון תוספים שעושים את העבודה, המומלץ ביותר לקידום אתרים הוא תוסף יוסט SEO.
 • עיצוב אתרי וורדפרס – עם התוספים הנכונים כמו slider revolution ניתן לעצב דברים מדהימים, בנוסף לדוגמה בסליידר הזה ניתן להוריד מהם סליידרים שהם כבר בנו ולהלבישם באתר שלכם.
 • מחיר – היתרון המשמעותי בבניית אתר וורדפס הוא המחיר, פעם בניית אתר הייתה מתחילה מ-10,000 שקל בגלל העבודה הרבה, היום עלות בניית האתרים ירדה משמעותית וזאת בגלל מערכת וורדפרס ומערכות דומות אחרות.
 • התאמה למובייל – רוב התבניות של וורדפרס מותאמות למובייל ללא צורך בשינוי קוד.
 • בחירה בתבניות של POJO – לקח לי זמן להגיע למסקנה הזאת, אבל וורדפרס ותבניות POJO הם השילוב המנצח לבניית אתר ברמה גבוהה.
 • הוספת תוספים – ראיתם באתר אחר משהו שרציתם, ברוב הפעמים תוכלו למצוא תוסף וורדפרס שיעשה לכם את העבודה בקלות, בין אם זה הוסף טאב לשיתוף פייסבוק או דבר מסובך יותר כמו מאגר שאלות ותשובות.

חסרונות אתר וורדפרס

 • עדכוני מערכת – וורדפרס תמיד מתעדכנת משתי סיבות, אחת לשיפור המערכת והשנייה לחסום אקרים שמנסים לפרוץ, בשל קח צריך להיות תמיד עם יד על ההדק ולא לשכוח לעדכן את התוספים, את התבניות והכי חשוב את המערכת עצמה.
 • קידום האתר – כמו שאמרנו המערכת אינה מגיעה ידידותית לקידום האתר, אך עם התוסף הנכון הכל מסתדר
 • מהירות האתר – גם פה ללא התוסף לקידום האתר, אתר הוורדפרס יהיה איטי, אנחנו משתמשים וממליצים על התוסף wp-rocket.
 • שינוי תבנית לאחר בנייה – בעצם זה חסרון בכל מערכת, לאחר שבניתם אתר ועיצבתם אותו, במקרה ורציתם לשנות תבנית רוב הסיכויים שתצטרכו לשנות או להתאים את העיצוב הקיים לתבנית החדשה.

החלטה סופית

כמו שניתן לראות לוורדפרס ישנם יתרונות רבים לעומת חסרונות שגם אותם אפשר לשפר, גם בבניית אתרי וורדפרס היום ישנם מומחים יותר ומומחים פחות, כדי להגיע לתוצאה הטובה תמיד תבדקו לפי מי אתם עומדים.

התקשרו אלינו לייעוץ

החלטתם לבנות אתר וורדפרס? התקשרו אלינו ונשמח לבנות לכם את האתר או לתת לכם ייעוץ טלפוני.

תוכן עניינים

רשתות חברתיות

טיפים נוספים

Idan Man

מקצוען אמיתי לא זזים בלי המלצה שלו. ישר ועושה עבודה

קרא עוד »
Picture of יהונתן רום
יהונתן רום
מעל 10 שנות ניסיון של עיצוב, בנייה וקידום אורגני וממומן לאתרי וורדפרס תדמיתיים ומסחריים עם מאות לקוחות מרוצים וממליצים