קצת עליי


שלום!

שמי יהונתן רום, בעל ניסיון רב בכל מה שקשור לפיתוח, קידום ועיצוב אתרים מכל הסוגים, תדמיתיים ומסחריים. פיתוח אתרי האינטרנט מתבצע עם מערכת הבנייה המתקדמת ביותר בשוק האתרים - וורדפרס. אני שם דגש מיוחד על עיצוב האתר. כמו כן מומחה בעריכת וידאו מקצועית, ניהול קמפיינים ממומנים באינטרנט, דפי פייסבוק עסקיים וקידום אתרים אורגני במנועי חיפוש לאתרי וורדפרס.

קצת על אחסון האתר שלכם

אני ישר קופץ לאחסון האתר, בגלל שהנושא חשוב כמעט כמו הבנייה, האתרים שאנחנו בונים מאוחסנים בחברת יופרס המבטיחה מהירות, אבטחה, גיבויים 30 יום אחורה, תעודת SSL חינם ועוד המון פיצ'רים, ככה שתוכלו להיות בטוחים מכל ניסיונות הפריצה שקורים ברשת. כלקוחות שלנו אתם מקבלים חבילה הכוללת בנייה ועיצוב האתר, קניית אחסון ודומיין בחינם לשנה הראשונה, לאחר השנה הראשונה אחסון ודומיין האתר יעלו לכם 800 ש"ח לא כולל מע"מ לשנה.

 

אודות בניית אתרים

אודות בניית אתרים

מה בעצם אנחנו רוצים

בכל הנוגע לבנייה אתרים, חשוב לנו מאוד שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים מאוד מהאתרים שאנחנו בונים להם, שהאתר יהיה אסתטי ונוח לגלישה, בכל הנוגע לקידום אתרים, התוצאה החשובה ביותר היא שללקוחות שלנו יכנס כסף מהאתר עצמו, בגלל זה תמיד לפני הצעה לקידום האתר אנחנו בודקים לכם אם בכלל כדאי לקדם את האתר ואם כן באיזה מילים עדיף לקדם ובאיזה לא.


מערכת שלמה שתוכלו להמשיך לערוך את האתר בעצמכם

חשוב להדגיש שאנחנו לא רק בונים ומעצבים לכם אתר, אלא בונים לכם מערכת שאתה תוכלו בהמשך במידת הצורך לשנות או להוסיף תכנים או תמונות לאתר, לאחר בנייה ועיצוב האתר, תקבלו מאיתנו שם משתמש וסיסמה למערכת הניהול ואתם סרטוני הסבר קצרים איך להשתמש במערכת, במקרה ובעתיד תירצו להכניס בעצכם מאמרים או תמונות לאתר תוכלו לעשות את זה בעצמכם, המערכת קלה ונוחה מאוד לתפעול, כמובן שיש עוד רשימה ארוכה של דברים שתקבלו מאיתנו כמו תוספים חשובים שקנינו או תמונות בחינם ועוד.

אודות בניית אתרים

מעוניינים לבנות אתר בוורפדרס

התקשרו אלינו או שלחו לנו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם.