פוראל וורדפרס


בפוראל וורדפרס אנחנו מתמחים בפיתוח אתרים מכל הסוגים, תדמיתיים ומסחריים. פיתוח אתרי האינטרנט שלנו מתבצע עם מערכת הבנייה המתקדמת ביותר בשוק האתרים- וורדפרס. הסטודיו שלנו שם דגש מיוחד על עיצוב האתר. כמו כן הסטודיו מתמחה בעיצוב גרפי, עריכת וידאו מקצועית וניהול קמפיינים ממומנים באינטרנט על ידי יצירת דפי נחיתה, דפי פייסבוק עסקיים או אתרים, בנוסף אנחנו מתמחים בקידום אתרים אורגני במנועי חיפוש לאתרי וורפדרס.

איפה האתר שלכם מתאכסן

ברגע שהחלטתם לבנות אתר דרכנו, אתם מקבלים חבילה הכוללת בנייה ועיצוב האתר, קניית אחסון ודומיין בחינם לשנה הראשונה, לאחר השנה הראשונה אחסון ודומיין האתר יעלו לכם 500 ש"ח לא כולל מע"מ לשנה, האתרים שאותם אנחנו בונים מאוחסנים בדרך כלל בחברת נטפאוור.

 

אודות בניית אתרים

אודות בניית אתרים

מה בעצם אנחנו רוצים

בכל הנוגע לבנייה אתרים, חשוב לנו מאוד שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים מאוד מהאתרים שאנחנו בונים להם, שהאתר יהיה אסתטי ונוח לגלישה, בכל הנוגע לקידום אתרים, התוצאה החשובה ביותר היא שללקוחות שלנו יכנס כסף מהאתר עצמו, בגלל זה תמיד לפני קידום האתר אנחנו בודקים לכם אם בכלל כדאי לקדם את האתר ואם כן באיזה מילים עדיף לקדם ובאיזה לא.


מה אתם מקבלים מאיתנו בבניית אתר

חשוב להדגיש שאנחנו לא רק בונים ומעצבים לכם אתר, אלא בונים לכם מערכת שאתה תוכלו בהמשך במידת הצורך לשנות או להוסיף תכנים או תמונות לאתר, לאחר בנייה ועיצוב האתר, תקבלו מאיתנו שם משתמש וסיסמה למערכת הניהול ואתם סרטוני הסבר קצרים איך להשתמש במערכת, במקרה ובעתיד תירצו להכניס בעצכם מאמרים או תמונות לאתר תוכלו לעשות את זה בעצמכם, המערכת קלה ונוחה מאוד לתפעול, כמובן שיש עוד רשימה ארוכה של דברים שתקבלו מאיתנו כמו תוספים חשובים שקנינו או תמונות בחינם ועוד.

אודות בניית אתרים

מעוניינים לבנות אתר בוורפדרס

התקשרו אלינו או שלחו לנו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם.