קצת עליי

שלום!

שמי יהונתן רום,

כבר מעל 10 שנים בתחום של פיתוח, קידום ועיצוב אתרים מכל הסוגים, תדמיתיים ומסחריים. פיתוח אתרי האינטרנט שאני בונה מתבצע עם מערכת הבנייה המתקדמת ביותר בשוק - וורדפרס. אני שם דגש מיוחד על עיצוב האתר. כמו כן מומחה בעריכת וידאו מקצועית, ניהול קמפיינים ממומנים באינטרנט וקידום אתרים אורגני במנועי חיפוש לאתרי וורדפרס.


קצת על אחסון האתר שלכם

אני ישר קופץ לאחסון האתר, בגלל שהנושא חשוב כמעט כמו הבנייה, האתרים שאנחנו בונים מאוחסנים בחברת יופרס המבטיחה מהירות, אבטחה, גיבויים 30 יום אחורה, תעודת SSL חינם ועוד המון פיצ'רים, ככה שתוכלו להיות בטוחים מכל ניסיונות הפריצה שקורים ברשת. כלקוחות שלנו אתם מקבלים חבילה הכוללת בנייה ועיצוב האתר, קניית אחסון ודומיין בחינם לשנה הראשונה, לאחר השנה הראשונה אחסון ודומיין האתר יעלו לכם 800 ש"ח לא כולל מע"מ לשנה.


אודות בניית אתרים

מהן השאיפות

בכל הנוגע לבניית אתרים, חשוב מאוד שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים מאוד מהאתרים שאנחנו בונים ומעצבים להם, שהאתר יהיה אסתטי ונוח לגלישה, האתרים שלכם הם התדמית שלנו. בכל הנוגע לקידום אתרים, התוצאה החשובה ביותר היא שללקוחות שלנו יכנס כסף מהאתר עצמו, בגלל זה תמיד לפני הצעה לקידום האתר אנחנו בודקים לכם אם בכלל כדאי לקדם את האתר ואם כן באיזה מילים עדיף לקדם ובאיזה לא.


מערכת שלמה כדי שתוכלו להמשיך לערוך את האתר בעצמכם

חשוב להדגיש שאנחנו לא רק בונים ומעצבים לכם אתר, אלא בונים לכם מערכת שבה תוכלו בהמשך במידת הצורך לשנות או להוסיף תכנים או תמונות לאתר, לאחר בנייה ועיצוב האתר, תקבלו מאיתנו שם משתמש וסיסמה למערכת הניהול והסבר קצת איך להשתמש במערכת וורדפרס, במקרה ובעתיד תירצו להכניס בעצכם מאמרים או תמונות לאתר תוכלו לעשות את זה בעצמכם, המערכת קלה ונוחה מאוד לתפעול, כמובן שיש עוד רשימה ארוכה של דברים שתקבלו מאיתנו כמו תוספים חשובים לקידום ומהירות האתר, עד עשרה תמונות בחינם ועוד.

אודות בניית אתרים

מעוניינים לבנות אתר בוורפדרס

התקשרו אלינו או שלחו לנו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם.